Wyszukaj produkt

loading...

Prezentacja

Thirard jest niezależną firmą rodzinną.
Została założona przez Ferdynanda Thirarda w 1920 roku w Fressenneville w departamencie Somme, w samym sercu regionu przemysłowego Vimeu. Region ten jest znany z tradycji ślusarskich,produkcji armatury oraz odlewnictwa małych części z metalu. W przeszłości, każda ze wsi położonych w tym regionie była wyspecjalizowana w czymś innym, a z biegiem czasu po kilku dziesięcioleciach fabryki z poprzedniej epoki zostały zmienione w nowoczesne i innowacyjne hale produkcyjne.Obecnie, firma Thirard to ponad 300 pracowników, 17500 m2 krytej powierzchni, coraz to nowocześniejsze środki produkcji, dzięki czemu firma ciągle się rozwija i zajmuje jedno z najwyższych miejsc na liście producentów francuskich.

View movie                        Wiecej informacji w broszurze

Ciągły rozwój firmy, który spowodował rozwój działalności i pozytywne rezultaty, jest możliwy dzięki systemowi, który skupia się przede wszystkim na :
– Pracach badawczo-rozwojowych (R&D)
– Selektywnej i dobrze zorganizowanej wymianie środków produkcji
– Produkcji odpowiadającej normom jakości A2P i ISO 9001(V2015)
– Ciągłych testach i stosowaniu najnowszych typów opakowań
– Nowoczesnym marketingu i wyspecializowanym zespole handlowców

Firmie Thirard zaufało 11 600 klientów, których sektorami działalności są :
– przemysł
– budownictwo
– sklepy DIY
– eksport

„Thirard, klucz do sukcesu – Historia francuskiego przedsiębiorstwa rodzinnego THIRARD –   czytaj artykuł

W przeszłości, firma Thirard była wyspecjalizowana w produkcji kłódek, następnie w 3 najważniejszych etapach rozwoju dokonano rozwoju firmy :

– od 1965, produkcja kłódek z mosiądzu zgodnie z wymogami jakościowymi
– w 1975 – dywersyfikacja produkcji poprzez produkcję zamków nawierzchniowych
– w 1985, firma Thirard zaczęła produkcję zamków wpuszczanych oraz dział systemu master key

Od tamtego czasu, wszystkie artykuły antykradzieżowe i antywłamaniowe zostały włączone do produkcji : zamki wpuszczane i zasuwy z normą A2P, zamki nawierzchniowe, wkładki bębenkowe i artykuły wyposażenia drzwi, klamki, sejfy (Norma EN 14450) wyposażone w zamki klasy EN 1300 zostały wprowadzone na rynek.
Wszystkie wyroby posiadające certyfikat A2P lub normy CE czy NF świadczą o wiarygodności i spełnieniu wymogów technicznych do ich produkcji.