Wyszukaj produkt

loading...

Dostawy przemysłowe

THIRARD proponuje rozwiązania szczególnie odpowiadające potrzebom przemysłu. Otwarty na Państwa potrzeby, Thirard wykorzysta całe swoje doświadczenie dla działań w celu polepszenia Państwa bezpieczeństwa.

Od wyboru systemu zamykania po Państwa bezpieczeństwo w podróży, Thirard stara się odpowiadać Państwa potrzebom i oczekiwaniom.
Thirard oferuje :

Dostawy przemysłowe kłódek i wkładek bebenkowych o wysokim stopniu zabezpieczenia, które możemy wykonać dla Państwa w systemie master key.

Artykuły gamy Lock-Out : Kłódki i linki gamy lock-out, blokady klamrowe, blokady zaworu kulowego z pokrętłem, blokady wyłączników, zamknięcia wyłacznika, blokady wyłącznika, zabezpieczenia na gniazka, skrzynki na klucze, wieszaki na kłodki lock-out, szafki do przechowywania, torby transportowe …

– systemy Master Key – system pozwala na ułożenie struktury dostępu według ogólnego funkcjonowania firmy. Biorąc od uwagę różny poziom hierarchii w firmie, pewne nakazy i zakazy dostępu.
Ogólnie rzecz ujmując, należy oddzielić budynki od sfery usług, wydzielić pewne strefy dostępu dla wszystkich i oddzielnie dla wybranych osób, a następnie uszczegółowić jego funkcjonowanie, nie zapominając o pewnych szczegółach, które mogą się pojawiać sporadycznie np. dostęp do strefy zieleni w celu konserwacji. System master key jest fizycznym odzwzorowaneim hierarchii pracowników firmy.
Na końcu, należy zastanowić się nad przyszłością systemu master key i przewidzieć jego ewentualne rozszerzenie.,w celu uzyskania, bardziej szczegółowych informacji prosimy o kontakt

KONTAKT – DZIAŁ HANDLOWY

Tel : 22 871 14 13
Fax : 22871 14 13
Email : biuro@thirardpolska.pl

Adres : THIRARD POLSKA SP. Z O.O.
UL. SŁONECZNA 2
05-270 MARKI