Wyszukaj produkt

loading...

PRZEMYSŁOWE KNOW-HOW

Dział Przemysłu Thirard jest dedykowany do obsługi rynku  B2B. Oferujemy kompleksowe rozwiązania w zakresie zabezpieczeń mienia w różnych sektoracj przemysłu, od zabezpieczeń tablic rozdzielczych w elektrowniach, przez producentów drzwi aż po firmy transportowe – morskie, drogowe, lotnicze, czy cargo.

Firma THIRARD ma wieloletnie doświadczenie, ktore pozwala  na znalezienie rozwiązania dla każdego typu zapytania. Od koncepcji, aż do produkcji, Thirard wykonuje każdy typ zamknięć na zamówienie, w każdym typie działalności klienta ( elektrownie, elektrownie nuklerane, wiatrowe, istalacje gazowe, wodne, budynki użyteczności publicznej itd). Aby w najwyższym stopniu odpowiedzieć Państwa potrzebom, firma Thirard jest róznież producentem narzędzi do produkcji systemów zabezpieczeń. Biuro teczniczne zajmuje się projektami nietypowych zamówień i będzie nadzorować, aż do momentu zejścia  z linii produkcyjnej.

Nasz park maszynowy – w asyście biura technicznego i zintegrowanego systemu produkcji pozwala nam także zajmować się podwykonawstwem produkcji części metalowych – ich tłoczenia, cięcia.

Nasz park maszynowy jest złożony z centrum sterowania numerycznego,tokarni, pras, maszyn do cięcia, centrum znakowania, automatów do polerowania i malowania proszkowego. Te urządzenia są dostosowane do produkcji od niewielkiej serii do produkcji masowej.

Warsztat produkcyjny/ maszyny

 

Thirard posiada wartsztat narzędziowy, ktory przy stałym kontaktcie z biurem technicznym, pozwala na produkcję własnych maszyn do produkcji zabezpieczeń mienia.

Thirard posiada doświadczenie i kompetencje w prowadzeniu własnych badań nad rozwojem produkcji. Jest to know-how, które jest atutem niepodlegającym dyskusji, pozwalającym odpowiedzieć na potrzeby w zależności od rynku (przemysł, budownictwo, dobra luksusowe, indywidualnych użytkowników, czy w eksporcie) jak również  w sektorze działalności  (instytucje, hotele, szpitale, szkoły…)

 

Nasze biuro techniczne jest w pełni gotowe zaprojektować i wyprodukować jakiekolwiek elementy, których Państwo poszukujecie. Nasi inżynierowie przeanalizują Państwa zapytania, aby przygotowac jak najlepszą odpowiedź. I to w takim samaym stopniu dla części produktu jak i produktu finalnego odpowiadającego Państwa specyfikacji.

Zapytania  – Specyfikacja produktus

Thirard pozostaje do Państwa dyspozycji, aby przeanalizować projekty, jeśli zwrócą się do nas Państwa z zapytaniami, zgodnie ze specyfikacjami i w odpowiedzi na Państwa oczekiwania i potrzeby. Oddajemy nasze doświadczenie do jak najlepszej obsługi Państwa zleceń. 

Thirard posiada know-how w zabzepieczaniu budynków przemysłowych, w sektorze przemysłu, w przygotowaniu systemów master key, a także w budowaniu każdego typu specyficznych zabezpieczeń. Od produkcji do spersonalizowanego pakowania, poprzez dział R&D, warsztat produkcyjny, zgodnie z Państwa zapytaniami, Thirard towarzyszy Państwu w powodzeniu Państwa projektów.

hirard posiada know-how w zabzepieczaniu budynków przemysłowych, w sektorze przemysłu, w przygotowaniu systemów master key, a także w budowaniu każdego typu specyficznych zabezpieczeń. Od produkcji do spersonalizowanego pakowania, poprzez dział R&D, warsztat produkcyjny, zgodnie z Państwa zapytaniami, Thirard towarzyszy Państwu w powodzeniu Państwa projektów.

Zachęcamy do kontaktu z Nami. Pomożemy Państwu w znalezeniu jak najlepszego rozwiązania.

KONTAKT