Wyszukaj produkt

loading...

Regały

Firma Thirard specjalizuje się w przygotowywaniu planogramów do 8 i więcej metrów długości (ogólne, specjalistyczne, eksperckie)

Wybór produktu bezpieczństwa nie jest łatwym zadaniem a czas poszukiwań produktów na dziale powinien być jak najkrótszy. Lepsza informacja dla klienta, zachęta dla kupowania wysokojakościowych produktów antykradzieżowych i antywłamaniowych, a także przejrzystość prezentacji dla szybkiego wyszukiwania przez klienta produktów, których potrzebuje, taki jest cel nowego konceptu implantacyjnego. Oferta została zaprezentowana wg trzech osi – przeznaczenie produktu, poziom zabezpieczenia, intuicyjny sposób poruszania się po dziale zabezpieczeń.

 

Segmentacja produktów zorganizowana wg:
– PRZEZNACZENIE PRODUKTU – (oznaczenie piktogramem – Więcej informacji) identyfikowalne na opakowaniu, z panelem informacyjnym oraz oznaczeniami działu aby jak najlepiej odpowiedzieć na potrzeby klienta i ułatwić szybkie odnalezienie produktu spełaniającego oczekiwania.

– POZIOM ZABEZPIECZEŃ (Classique – Confort – Optimum) z głębokością gamy od lewej do prawej.

Dla naszych implantacji od 5m i więcej, Thirard zapewnia oznaczenia informacyjne działu w postaci ekranów dotykowych w celu ułatwienia wyszukiwania informacji dzięki uproszczonej wyszukiwarce jak i zaawansowanej wyszukiwarce jak również porady i wskazówki dotyczące użytkowania bezpośrednio w sklepie ( więcej informacji na).