Wyszukaj produkt

loading...

UJEDNOLICENIE

UJEDNOLICENIE W PAŃSTWA SKLEPACH

Formuła ujednolicenia THIRARD umożliwi Państwa klientom łatwe zbudowanie ich potrzeb co do ujednoliceń, jak również szybkiego zamówienia całości zestawu zabezpieczeń w Państwa sklepie.

*UWAGA : W trakcie wydruku i w celu użycia reguł wymiarów wkładek u dołu dokumentu, nie wolno zapominać o wybraniu konfiguracji – bez marginesów, bez obwoluty.

 

        
 Pobierz PDF Standard

     Pobierz PDF Interaktywny

ZASADA UJEDNOLICENIA

Zabezpieczenia – wkładki, zasuwy, zamki, kłódki, zamki krzywkowe, przełączniki stykowe, linki zabezpieczającą – mogą się otwierać tym samym kluczem posiadając opcję ujednolicenia. Jak również zamki wpuszczane, zamki nawierzchniowe i kłódki wyposażone w wymienną, które mogą zostać użyte do wszystkich typów zamknieć w ujednoliceniu.

 

  Furtka
  Drzwi wejściowe
  Brama
Drzwi techniczne (zasuwa)
Drzwi techniczne (wkładka bębenkowa)
Drzwi garażowe
Drzwi balkonowe
Altana
Skrzynka pocztowa
10  Okno


Istnieje możliwość zamówienia dodatkowej zasuwy, kłódki, wkładki bębenkowej na konkretny numer klucza.

OPCJE UJEDNOLICENIA W THIRARD

OPCJA 01 : Wybór wkładki
Do ujednolicenia, można wybrać pożądany poziom zabezpieczenia wkładki (do wyboru HG5, Adria, Adriatic, Cobra, transit 2…)

OPCJA 02 : Klucz bezpieczeństwa
Jeśli klucz pozostał we wkładkce od strony wewnętrznej, możemy ciągle otworzyć drzwi od zewnętrz (za wyjątkiem wkładki Cobra).

OPCJA 03 : Oznaczenie wkładek
Istnieje możliwość wygrawerowania na wkładce napisów(Np: drzwo 01, 02 … lub biuro, ksiegowość, magazyn, …. Ograniczeniem jest ilość liter)

OPCJA 04 : Zredukowany zabierak
Wąski zamek do produkcji artykułów z metalu (szer. 21 lub 28 (sejf z cienkim zamkiem w którym zabierak jest zredukowany, aby łatwiej uruchomić mechanizm zamykania zamka).