Punkty Serwisowe

Thirard, producent wkładek bębenkowych, oferuje swoje doświadczenie jako producent wkładek bębenkowych do instalacji w punktach serwisowych.

Punkty serwisowe THIRARD umożliwiają montaż wkładek na podstawie numerów, albo „tego samego rodzaju”, aby spełnić prośby o dodatkowe wkładki na instalacji, lub wkładki na schemacie Master Key z możliwością wyprodukowania dodatkowych wkładek, które działają na otworach środkowych z kartą klucza Master i kartami częściowymi

Oferta naszych Centrów Serwisowych obejmuje następujące gamy wkładek:

HG5
HG5+
TRANSIT 1
TRANSIT 2
COBRA 2+

Cylindre HG5
Cylindre transit 2

We wszystkich tych gamach produktów znajdziecie Państwo oczywiście rozwiązania dla europejskich wkładek bębenkowych, zarówno podwójnych, jak i gałkowych czy półcylindrycznych, ale także dla zaczepów, zamków, wkładek okrągłych, kłódek oraz w niektórych modelach wersje dostosowane do lokalnego rynku (wkładka językowa, codolo itp.).

Oferujemy również różne wykończenia – polerowany mosiądz, nikiel, itp.

Jeśli chodzi o profile kluczy, ścisłe zarządzanie powiązane z umową na klucze patentowe gwarantuje bezpieczeństwo ich powielania i dystrybucji kart własności.

W przypadku wkładek HG5, HG5+, Transit 1 i Transit 2 oferujemy zapas wstępnie zmontowanych wkładek w najpopularniejszych długościach, możliwe są również przedłużenia do określonych długości. Wszystkie elementy dodatkowe (szpilki, popychacze, sprężyny, uzupełnienia, zaślepki itp.) dostarczane są w ilościach i pojemnikach dostosowanych do potrzeb ślusarzy. To samo dotyczy blankietów kluczy i kart własności.

Wdrożenie punktu serwisowego Thirard COBRA obejmuje:

W odniesieniu do wkładki COBRA, koncepcja tej wkładki z pompką pozwala na dostarczenie nie wstępnie zmontowanych wkładek, ale wstępnie zmontowanych wirników, które muszą być zakodowane, aby następnie zmontować wkładkę. Jednak jego modułowa konstrukcja pozwala na zmniejszenie zapotrzebowania na materiały przy jednoczesnym oferowaniu wielu różnych długości.