Wiedza

WIEDZA SPECJALISTYCZNA W WIELU DZIEDZINACH

Oferujemy kompletne rozwiązania w zakresie zamknięć dla integratorów z różnych dziedzin, od skrzynek na listy przez dystrybutorów energii, do producentów drzwi dla transportu, niezależnie od tego, czy jest to transport morski, drogowy, lotniczy czy kolejowy.

THIRARD ma wieloletnie doświadczenie pozwalające odpowiedzieć na każdy rodzaj zapytania. Od projektu do produkcji Thirard opracowuje wszystkie rodzaje wyłączeń na żądanie, niezależnie od dziedziny zastosowania (bezpieczeństwo energii elektrycznej, nuklearnej, wiatrowej, gazowej, wodnej, bezpieczeństwa cywilnego – dróg, itd.). Aby zapewnić sukces i spełnić Twoje potrzeby, Thirard projektuje i produkuje narzędzia do obróbki systemów bezpieczeństwa. Ponadto nasze biuro projektowe obsługuje Twoje zapytanie i śledzi Twój projekt do warsztatów produkcyjnych.

NASZ PARK MASZYNOWY

Korzystając z pomocy biura projektowego wyposażonego w nowoczesne narzędzia do projektowania i zintegrowanego warsztatu narzędziowego – możemy również zaoferować usługę podwykonawstwa obrabianych części metalowych, tłoczonych lub ciętych.

Nasz park maszynowy składa się z cyfrowych centrów obróbczych, tokarek, pras, wykrawarek, centrów znakujących, polerek, kabin lakierniczych … To narzędzie przemysłowe można dostosować do małych serii do masowej produkcji.

WARSZTAT NARZĘDZIOWY / MASZYNY PRODUKCYJNE

Thirard posiada warsztat narzędziowy, który pozwala nam produkować wraz z biurem projektowym maszyny potrzebne do tworzenia produktów.

Thirard posiada wiedzę i doświadczenie z zakresu badań, rozwoju i produkcji. Know-how, które stanowi niekwestionowany atut, aby odpowiedzieć na dostępne potrzeby w zakresie bezpieczeństwa i działań związanych z sektorem prywatnym (przemysł, budownictwo, produkty luksusowe, duże organizacje, eksport …) lub sektorem publicznym (miasta, hotele, szpitale, szkoły). ..)

Różne modele Display SP są również dostępne dla wszystkich działań objętych.

etude-outillage

Nasze biuro projektowe jest w stanie zaprojektować i uprzemysłowić elementy odpowiadające twoim potrzebą. Nasi inżynierowie analizują Twoje potrzeby, aby zaoferować Ci najbardziej dostosowane rozwiązanie.

Dotyczy to zarówno komponentu, jak i kompletnego produktu opracowanego dla Ciebie zgodnie ze specyfikacjami.

Zapraszamy do składania ofert

Thirard jest do Twojej dyspozycji, aby zbadać wszystkie Twoje projekty i ustalić, jeśli o to poprosisz, szczegółowe specyfikacje, które spełnią Twoje oczekiwania i Twoje potrzeby. Wykorzystujemy nasze doświadczenie w obsłudze Twojego projektu.

Thirard posiada know-how, aby odpowiedzieć na każdy rodzaj żądania (bezpieczeństwo przemysłowe, budynki, schematy organizacyjne, opracowanie konkretnego systemu bezpieczeństwa …). Od obróbki do niestandardowych opakowań, w tym badań i rozwoju oraz oprzyrządowania montażowego dedykowanego na Twoje życzenie, Thirard wspiera Cię w sukcesie Twojego projektu.

Jesteśmy obecni w wielu obszarach:
– producenci (drzwi, skrzynek pocztowych, rozwiązań automatycznych…)
– przemysł ciężki
– instytucje krajowe
– grupy prywatne
– integratorzy

Nasza wiedza jest doceniana w licznych badaniach i przedsięwzięciach. Ponadto standardowo nasze produkty konsygnacyjne i zabezpieczające dotyczą całego bezpieczeństwa i konserwacji terenów przemysłowych.

Firma THIRARD posiada odpowiednie umiejętności, aby sprostać wymaganiom stawianym produktom luksusowym.

THIRARD może zaprojektować w swoich fabrykach specyficzne oprzyrządowanie do produkcji zamków dedykowanych dla świata luksusu i ogólnie do produkcji dowolnych części metalowych.

Do projektowania produktów luksusowych podchodzimy z największą finezją, a Do projektowania produktów luksusowych podchodzimy z największą finezją, a nasze doświadczenie pozwala nam być równie szybkimi, co proaktywnymi. Jesteśmy do Państwa dyspozycji.

Nie wahaj się z nami skontaktować.

cadenas-thirard-fabrication-française

Nie wahaj się z nami skonsultować. Wspólnie opracujemy Twoje przyszłe rozwiązania.

accompagnement-et-realisation-thirard