Wskazówki Thirard

Thirard jest zawsze z tobą coraz bardziej i bardziej! Znajdź tutaj wszystkie nasze porady dotyczące instalacji i pomoc w dokonywaniu wyborów.

Dokonaj właściwego wyboru

Jak wybrać wkładkę ? Jaką kłódkę wybrać? Jak wybrać najbardziej odpowiedni zamek? Jeśli potrzebujesz opinii przed zakupem, odkryj nasze doradcze artykuły!

Udana instalacja

Potrzebujesz pomocy przy instalacji jednego z Twoich produktów? Zapewniamy Ci instrukcje i filmy, które krok po kroku wyjaśnią Ci jak zainstalować zakupiony produkt!

Wskazówki Thirard

W tej sekcji znajdziesz wszystkie przydatne wskazówki, które należy znać podczas instalacji lub wyboru produktów.  Aby poznać różne aspekty techniczne naszych produktów, zapoznaj się z naszymi kartami katalogowymi!

Dokonaj dobrego wyboru

Aby pokierować Cię w wyborze produktów zabezpieczających, THIRARD udostępnia opisy artykułów: kłódki, wkładki bębenkowe czy zamki nawierzchniowe nie będą miały przed Tobą tajemnic.

Udany montaż

Aby pomóc Ci w instalacji mechanizmów zabezpieczających drzwi i okna, THIRARD udostępnia samouczki i wideoporadniki, w których wyjaśnia montaż swoich produktów.

Porady Thirard

Aby ułatwić Ci wybór produktów zabezpieczających, THIRARD przedstawia w tej rubryce kilka sprytnych sztuczek. To porady, które ułatwią Ci życie!